17.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

spot_img

Luhet bixhoz në Ferizaj, policia interviston 7 persona

Policia ka hasur në një rast të organizimit të skemave piramidale në Ferizaj.

Lidhur me këtë, organet e rendit kanë intervistuar 2 persona që po luanin dhe 5 të tjerë dëshmitarë.

Pas intervistimit të njëjtit janë liruar në procedurë të rregullt.

“Gjatë kontrollit në një lokal janë takuar duke luajtur bixhoz shtatë persona (dy të dyshuar dhe pesë dëshmitar meshkuj kosovar), të cilët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e PK-së.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img