7 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Buy now

spot_img

Ky kanal televiziv shqiptar nga Kosova e transmeton LIVE ndeshjen e barazhit mes Ferizajt dhe Lirisë

Ferizaj dhe Liria do ta zhvillojnë ndeshjen më të rëndësishme të sezonit, pasi do të përballen në finalen e barazhit.

Ferizaj e mbylli sezonin e rregullt në pozitën e tetë, ndërsa Liria fitoi barazhin e Ligës së Parë ndaj Ulpianës.

Ndeshja mes këtyre dy skuadrave zhvillohet sot nga ora 15:00 në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë.

Kjo ndeshje transmetohet LIVE në platformën ArtMotion, më saktë në kanalin sportiv – ArtSport 3.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img