27 C
Pristina
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

spot_img

Kush do ta fitoj BBV Kosova Stresi apo Vedati? Garë e ngushtë mes 2 konkurrentëve

Mbrëmjen e sotme po mbahet finalja e madhe e “BBVK”.

Burime e Indeksonline mësoj se po zhvillohet një garë e ngushtë mes Stresit dhe Vedatit.

Kujtojmë që të dy banorët kanë pasur përkrahje të madhe duke dalë shpesh-herë si më të pëlqyerit nga publiku.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img