27 C
Pristina
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

spot_img

Kurti uron nxënësit dhe mësimdhënësit për “Javën e Kodimit”

Në Kosovë ka nisur “Java e Kodimit”.

Të përfshirë do të jenë mbi 250 shkolla.

Me këtë rast, kryeministri Kosovës Albin Kurti, i ka uruar nxënësit dhe mësimdhënësit.

Kurti tha se mezi pret të kthehet nga Vjena.

“Që t’ju vizitoj dhe t;ju përgëzoj nga afër”, tha Kurti.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img