18.7 C
Pristina
Monday, June 24, 2024

Buy now

spot_img

“Kur edhe rrugët më të frekuentuara janë bosh”, Pacolli shijon Nju Jorkun

Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës dhe kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli është duke qëndruar në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Gjatë ditë së diel kishte lajmëruar për udhëtimin ne New York, ku edhe kishte paralajmëruar takime të rëndësishme.

Sot, Pacoli ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në platformën “X”.

“Kur edhe rrugët më të frekuentuara të New York-ut janë thatë”, ka shkruar Pacolli.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img