24.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Buy now

spot_img

Komisioni për Punë të Jashtme diskuton me dyer të mbyllura për vizitat zyrtare

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë ka mbajtur mbledhje me dyer të mbyllura ku në rend dite ishin vizitat zyrtare që do t’i kryejë ky Komision, raporton Ekonomia Online.

Rendi i ditës:

1.    Miratimi i rendit të ditës;
2.    Miratimi i procesverbaleve nga mbledhjet e mbajtura më 4 dhe 21 tetor 2023;
3.    Njoftim lidhur me vizitat zyrtare;
4.    Te ndryshme.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img