7.7 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

Katër persona të maskuar e ndalin shoferin e postës, ia vjedhin paratë

Katër persona të maskuar e kanë ndaluar shoferin e një veture të postës në Pejë, të martën.

Në raportin e policisë thuhet se të dyshuarit e kanë nxjerrë shoferin nga vetura, dhe ia kanë grabitur një shumë të konsiderueshme të hollash pronë e postës dhe disa tjera të holla personale.

Viktima si pasojë e rastit ka pranuar tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe janë duke e hetuar rastin./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img