24.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Buy now

spot_img

I publikohen pesë këngë të vjetra, reagon Fero: Nuk i’a bëj hallall do të kërkoj llogari te Allahu

Reperi Fero, para disa ditëve lajmëroi se do largohet përfundimisht nga muzika për t’iu përkushtuar fesë islame.

Gjatë tërë kësaj kohe, ai vazhdimisht surprizoi publikun me lëvizjet që bënte, deri aty sa ndërroi edhe emrin, nga Feronit, në Khattab.

Ai më herët bëri thirrje që këngët e tij të mos dëgjohen ose të largohen nga kjo gjë e kotë.

Rreth dy ore më parë janë publikuar jo një, por pesë këngë të reja në kanalin e tij në “YouTube”.

Të pesë këngët janë bashkëpunim me reperin The Mike.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe vet reperi.

“Miq te dashur e pash se disa persona kan postuar disa kenge te cilat une i kam kenduar ne te kaluaren. Une vetem nje gje po dua t’ju them se ai i cili poston kenge te se kaluares time nuk ia bej hallall dhe do t’i kerkoj llogari te Allahu sepse une jam larguar prej muzikes per hire te Allahut dhe me hyni ne hak.Ju lutem qe t’a respektoni bindien time.

Me respekt Khatabi(Fero).”, ka thënë Fero përmes një postimi në Instastory.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img