17.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

spot_img

Humb jetën në aksident 39-vjeçari shqiptar në Itali, ishte duke shkuar në punë me motoçikletë

39-vjeçari shqiptar Saimir Gjinika, me origjinë nga Durrësi ka humbur jetën në një aksident të ndodhur në Teviso të Italisë teksa po shkonte për në punë.

Mediat italiane shkruajnë se ai u përplas me një furgon, teksa ishte duke lëvizur me motoçikletë.

Motoçikleta u nda në dy pjesë nga përplasja. Shqiptari i martuar dhe babai i një djali të vogël nuk u mbijetoi plagëve.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgazzettino.it%2Fvideos%2F1191304328936780%2F&show_text=0&width=560

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img