7.7 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

Hoxhaj përkujton Ditën e Dëshmorëve: Vepra e tyre, themel i shtetit tonë të lirë e të pavarur

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka përkujtuar sot Ditën e Dëshmorëve.

Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ish-kryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka shkruar se vepra e dëshmorëve të Kosovës është themel i shtetit tonë të lirë dhe të pavarur.

“Lavdi për dëshmorët e rënë për lirinë e Kosovës! Vepra e tyre është themeli i shtetit tonë të lirë e të pavarur!”, ka shkruar Hoxhaj.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img