7 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Buy now

spot_img

Haxhiu thotë se pas 5 muajve mund të kemi zgjedhje: Ka përçarje në VV

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, ka thënë në emisionin DPT te Fidani se brenda VV-së ka përçarje të mëdha dhe se këto shihen lehtë nga brenda Kuvendit.

Ai thotë se provë për këtë është mosmarrëveshja që për tri javë radhazi ka bërë që të mos ketë seancë të Kuvendit.

“VV ka përçarje të brendshme, që tri të enjte nuk ka seancë”, tha ai.

“Duke parë këto përçarje. Nuk besoj se kjo qeveri mund të shkojë më shumë se 5 muaj”, përfundoi ai.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img