31.8 C
Pristina
Thursday, June 20, 2024

Buy now

spot_img

GiFi hap dyert këtë të premte në Prishtina Mall

Përgatituni të mbusheni me gëzim! GiFi, marka ndërkombëtare që sjell “Ide Gjeniale,” po hap dyqanin e saj në Prishtina Mall këtë të premte! 

 

Pikërisht në Francë në vitin 1981, GiFi është bërë një lider global për produktet e shtëpisë. Tani, kjo ekspertizë vjen në Kosovë, duke i dhënë konsumatorëve mundësinë të përjetojnë gamën e gjërë dhe të larmishme të produkteve. 

 

Nëse jeni në kërkim të produkteve inovative që përmirësojnë jetën e përditshme, vini dhe vizitoni dyqanin e ri në Prishtina Mall.  

 

Pa dyshim, gjendet aty çdo gjë që ju nevojitet! 

 

Mbi GiFi 

Themeluar në vitin 1981 në Francë, GiFi është një markë e njohur ndërkombëtarisht për prodhimin dhe shpërndarjen e produkteve të cilësisë së lartë për shtëpinë dhe jetën e përditshme. Me një prani të fortë ndërkombëtare dhe një gamë të gjërë produktesh, GiFi vazhdon të ndërtojë marrëdhëniet me konsumatorët e saj nëpër vende të ndryshme të botës. 

GiFi – Ide Gjeniale! 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img