24.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Buy now

spot_img

Fillon ndeshja Shqipëri – Ishujt Faroe

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe. Në atmosferë madhështore në “Air Albania”, Shqipëria e luan ndeshjen e fundit kualifikuese për Euro 2024.

Stadiumi në Tiranë është i stërmbushur me shikues, ndërsa atmosfera e zjarrtë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img