18.7 C
Pristina
Monday, June 24, 2024

Buy now

spot_img

Edona përqafon Adrin dhe i thotë se është seksi

Edona dhe Adri kanë bërë një plan të cilin nuk po duan ta zbulojnë deri të premten.

Ata dy janë kapur në dhomën e grimit teksa bisedonin me zë të ulët, dhe me Adrin që i lutej Edonës të mos zbulojë asgjë.

Pasi kanë dalë nga aty, Edona përqafoi Adrin në dhomën e gjumit dhe i tha se është seksi.

Adri qeshi dhe aktroi sikur nuk di gjë.

Ndiqni momentin përmes videos së mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img