7.7 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

Edona James zbulon kriteret që duhet të plotësojë partneri i saj ideal

Edona James me pjesëmarrjen në “Big Brother Vip Kosova” është shndërruar në një ndër konkurentët më të komentuar, duke fituar zemrat e një publiku të gjerë.

Shpesh herë ajo bëhet pjesë e disa situatave të tensionuara dhe debateve me banorët e shtëpisë.

Edona njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe pa komplekse, e cila gjatë qëndrimit në këtë shtëpi  ka zbuluar detaje nga jeta e saj personale.

Së fundmi teksa po bisedonte me Linda Halimin, transgjinorja ka treguar se tiparet që ajo pëlqen te një mashkull.

“Nuk e kam në tip, por me të ndodh kur e sheh dikë e dashurohesh sikur të ka ndodhur ty, ka djem të bukur, por kur e hapin gojën mbaron çdo gjë. Kam dëshirë që burri im të jetë më i vendosur, më serioz, nuk dua që të jetë si unë, duhet të jetë dikush që më mbron”, ka thënë Edona mes tjerash.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img