24.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Buy now

spot_img

Deputetja Musliu – Shoshi në Prokurori, intervistohet pas kërcënimit nga qytetari nga Skenderaj

Deputetja nga Partisë Demokratike të Kosovës Arjana Musliu-Shoshi është intervistuar sot nga Prokuroria lidhur me kërcënimin që i ishte bërë nga një qytetar i Skenderajt.

Gazeta Insajderi ka mësuar se Musliu Shoshi është ftuar nga organet kompetente për të dhënë deklarate lidhur me rastin e dytë të kërcënimit ndaj saj.

Lajmin për Insajderin e ka konfirmuar deputetja Musliu-Shoshi duke treguar se sot ishte e ftuar nga organet e drejtësisë

Bahri Ajeti, nga Skenderaj është personi qe e ka kërcënuar dhe i njejti është arrestuar këtë muaj.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img