7.7 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

“Çmenduria” e tifozit të Napolit, kjo është shuma që fitoi nga basti

Kishte vetëm një mënyrë që një tifoz i Napolit ta bënte edhe më të paharrueshme fitoren 5:1 ndaj Juventusit.

Dhe ishte bast i çmendur, duke parashikuar rezultatin e saktë të supersfidës së zhvilluar në mbrëmjen e së premtes.

Atij i buzëqeshi fati teksa besoi në suksesin e papritur të napolitanëve, vuri bast 350 euro duke parashikuar rezultatin e saktë 5:1 dha fitoi plot 36,750 euro.

Një disfatë e tillë për bardhezinjtë nuk kishte ndodhur prej rreth 30 vitesh në kampionat dhe për këtë arsye ishte shumë e vështirë të hipotezohej veçanërisht në përmasat e rezultatit./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img