18.7 C
Pristina
Monday, June 24, 2024

Buy now

spot_img

“Cigarja” e Butrint Imerit publikohet sonte

Butrint Imeri është ndër këngëtarët më të pëlqyer shqiptar.

Projektet e tij muzikore ende pa u publikuar të plotë pëlqehen nga publiku.

Edhe kënga e tij “Cigare” tashmë është bërë virale në rrjete sociale.

Ky projekt publikohet sonte në orën 20:00.

Dhe fansat e Butrintit menxi po e presin këtë./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img