31.8 C
Pristina
Thursday, June 20, 2024

Buy now

spot_img

Arrestohet një person në Gjakovë, sulmoi fizikisht dy zyrtarë policor

Arrestohet një person në Gjakovë pasi i ka sulmuar dy zartarë policorë.

Sulmi ndaj policëve ka ndodhur në momentin kur i dyshuari i ka rezistuar arrestimin dhe të njejtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë:

Gjakovë, 17.09.2023, 17:03. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka sulmuar dhe kanosur zyrtarët policor dhe njëkohësisht gjatë arrestimit ka rezistuar, me ç’rast janë lënduar dy zyrtarë policor dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img