17.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

spot_img

Arbnor Muja shënon në fitoren e Antwerpit

Arbnor Muja ka gjetur përsëri golin në kampionatin belg.

Futbollisti kosovar shënoi një nga golat, në fitoren bindëse të Antwrpit ndaj St.Liege, me rezultat 6-0, shkruan IndeksOnline.

Muja shënoi për rezultatin 4-0, në minutën e 42-të.

24-vjeçari po shkëlqen këtë sezon me Antwerpin, duke shënuar katër gola dhe ka bërë tri asistime në 14 ndeshje.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img