24.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Buy now

spot_img

Anita – Lindës: Duke e ditë që Blero ishte i martuar pse e le me t’çu te dera e hotelit, a s’kishte taksi?

Ka vazhduar debati i Lindës dhe Bleros edhe gjatë natës së sotme në ‘prime’ rreth deklaratës së këngëtarës se këngëtari “vite më parë m’ka çu në hotel dhe ka insistu me ardh me mua në dhomë”.

Ishte opinionistja, Anita Haradinaj ajo e cila ia shtroi një pytje Lindës për natën në fjalë.

“Duke e ditë që Blero ishte i martuar atë kohë dhe ti ishte gocë single, pse u fute në makinë me Bleron që të të çojë deri tek hoteli, a nuk kishte taksi?”, pyeti Anita.

VIDEO

“Kishte taksi, ky më bëri një nderë”, u përgjigj Linda e cila u ndërpre nga Blero.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img