24.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Buy now

spot_img

Aksident te Mensa në Prishtinë, nuk dihet për të lënduar

Një aksident në mes të dy veturave ka ndodhur tek udhëkryqi i Mensës së Studentëve në Prishtinë.

Në aksident është përfshirë një veturë taksi dhe një veturë tjetër e tipit Volkswagen, nuk dihet nëse ka persona të lënduar, ndërsa veturat kanë pësuar dëme.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img