24.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Buy now

spot_img

Agim Idrizi thotë se nuk është bërë pishman që dëshmoi kundër ish-krerëve të UÇK-së

Dëshmitari kundër Thacit dhe të tjerëve, Agim Idrizi në emisionin “Politiko” ka treguar se a është bërë pishman që ka dëshmuar në Hagë.

Ai thotë se nuk është bërë pishman për dëshminë në Hagë, raporton Gazeta10.


“Kurr si bi, jaa, qiky Enveri vet e ka lexu fletoren, thojke e ka lshu shtabi i UÇK-së, cili shtab, muni me vet Xhavit Halitin, sa pare i ka dhonë Agim Idrizi në Belgjikë për UÇK-në, unë në ushtri kom nejt vec tre muaj”, tha ai

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img