8.9 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

A do ta lë muzikën Neki Emra?

Këngëtari, Neki Emra, ishte i ftuar në emisionin “Kendiv” në T7. Krahas rrëfimit për familjen dhe muzikën, ai realizoi edhe sfidën me telefonatë, e cila në fakt ka marrë shumë vëmendje dhe ka sjell momente interesante në studion e emisionit gjatë këtyre muajve. Këngëtari vendosi të telefonoi djalin e axhës, gjersa sfida që duhet të bënte ishte që t’i rrëfente se kinse ka vendosur që ta lë muzikën.

Këngëtari u tregu tejet i zoti duke i qëndruar fort kësaj, gjersa reagimi i të afërmit të tij ishte interesant.

“Kam vendos me lë muzikë, s’po mundem ma”, i tha Neki gjatë telefonatës.

Këtë bashkëbisedim mund ta gjeni në videon më poshtë.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img