27 C
Pristina
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

spot_img

Publikohet fotografia – Kiara është takuar jashtë me nënën e Luizit

Publikohet fotografia – Kiara është takuar jashtë me nënën e Luizit

Pati shumë aludime rreth asaj nëse Kiara Tito është takuar me nënën e partnerit të saj, Luiz Ejllit.

Madje nëpër media u tha që ato nuk janë takuar jashtë dhe se e ëma e artistit nga Shkodra nuk e do Kiarën.

Megjithatë, një fotografi që ka qarkulluar në rrjete sociale ka lënë të kuptohet se ato janë takuar.Foto: Instagram

Një llogari në Instagram, gjegjësisht me emrin Andrea, ka publikuar një imazh ku Angjelina dhe Kiara shihen duke ecur me sa duket në një park në Tiranë.

Pas 126 ditësh - Luizi largohet për pak nga Big Brother dhe befasohet nga e ëma në një skenë të improvizuar si Shkodra

Kjo pasi e ëma e këngëtarit shqiptar gjatë këtyre ditëve ka ardhur nga Amerika për t’ia bërë një befasi të birit.

Ajo ishte mbrëmë (e shtunë) në shtëpinë më të famshme në Shqipëri për ta surprizuar të birin.

Theksojmë që kanë mbetur edhe pak kohë deri në finale, ku garojnë: Luizi, Efi, Kristi dhe Deamishel. 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img